table of contents
meinproc5(8) | Інструкція користувача meinpro | meinproc5(8) |
НАЗВА¶
meinproc5 - Транслятор XML для KDE
КОРОТКИЙ ОПИС¶
meinproc5 [-h, --help] [-v, --version] [--cache файл] [--check] [--srcdir каталог] [--param ключ=значення] [[[-o] | [--output]]файл] [--stdout] [--stylesheet xsl] файл docbook
ОПИС¶
Команда meinproc5 перетворює файли DocBook на файли HTML.
ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ¶
-h--help
-v--version
ПАРАМЕТРИ ПРОГРАМИ¶
--cache файл
--check
Іноді введена інформація може набувати трохи страхітливих форм, оскільки одна маленька помилка може спричинити цілу зливу помилок. У такому випадку слід знайти першу помилку, виправити цю помилку, зберегти файл, а потім запустити meinproc5 ще раз.
-o, --output файл
--stdout
--stylesheet xsl
--srcdir каталог
--param ключ=значення
КОРИСТУВАННЯ¶
Типовим способом запуску meinproc5 є проста команда
meinproc5 файл_docbook
, де файл_docbook — це, зазвичай, файл index.docbook. За допомогою цієї команди з файла DocBook буде створено сторінки HTML. Зауважте, що ці сторінки можна буде переглянути лише у заснованих на KDE переглядачах (на зразок Konqueror).
Якщо вам потрібно переглянути виведений HTML у іншому переглядачі (наприклад, якщо ви викладаєте його у мережу), скористайтеся командою
meinproc5 --stylesheet назва_таблиці_стилів файл docbook
, де назва_таблиці_стилів — це повний шлях до одної з таблиць стилів XSL у <каталог, куди встановлено kdoctools>/share/kf5/kdoctools/customization/. Щоб створити файл, придатний для викладання у інтернеті, ви можете скористатися таблицею kde-web.xsl або таблицею kde-chunk-online.xsl. Щоб дізнатися про це докладніше, перегляньте файл README у відповідному каталозі.
ПРОЧИТАЙТЕ ТАКОЖ¶
kf5options(7), qt5options(7)
ВАДИ¶
Для сповіщення про вади скористайтеся адресою системою стеження за вадами KDE[1].
ПРИМІТКИ¶
- 1.
- системою стеження за вадами KDE
8 травня 2014 року | KDE Frameworks Frameworks 5.0 |