Scroll to navigation

CALIBRE-SERVER(1) calibre CALIBRE-SERVER(1)

NAME

calibre-server - calibre-server

calibre-server [options] [path to library folder...]


Startēt calibre Satura serveri. calibre Satura serveris pakļauj jūsu calibre bibliotēkas internetam. Jūs varat norādīt ceļu uz bibliotēku Mapes kā arguments calibre-server. Ja jūs neesat norādījis nevienu ceļu, tiks izmantotas visas bibliotēkas, par kurām zina galvenā calibre programma.

Katru reizi, kad jūs nododat argumentus calibre-server, kam ir atstarpes, pievienojiet argumentus pēdiņās. Piemēram: "/some path/with spaces"

[OPCIJAS]

Ceļš uz piekļuves žurnāla failu. Šajā žurnālā ir informācija par klientiem, kuri pieslēdzas serverim un veic pieprasījumus. Pēc noklusējuma neviena pieejas reģistrēšana netiek veikta.

Laiks (sekundēs) kad jāgaida atbilde no servera, veicot vaicājumus.

Izvēlieties, kāda veida autentifikāciju izmantot. Iestatiet HTTP autentifikācijas režīmu, ko izmanto serveris. Iestatīt uz "basic", ja jūs ievietojat šo serveri aiz SSL starpniekservera. Pretējā gadījumā atstājiet to kā "auto", kas izmantos "basic", ja SSL konfigurēts citādi, tas izmantos "digest".

Automātiski pārstartēt serveri, ja mainās izejas kods. Noderīgs izstrādes laikā. Jums arīdzan jānorāda neliels laiks izslēgšanas noildzei.

Pieteikšanās kļūdu skaits aizliegumam. Pieteikšanās kļūdu skaits, pēc kura IP adrese tiek aizliegta

Aizliegt IP adreses, kurās ir atkārtotas pieteikšanās kļūmes. Uz laiku tiek aizliegta piekļuve IP adresēm, kurām atkārtota pieteikšanās kļūda norādītajā minūtes laikā. Noderīgi, lai novērstu mēģinājumus uzzināt paroles. Ja iestatīts uz nulli, aizliegšana netiek veikta.

Izvēlieties noklusējuma grāmatu saraksta režīmu. Iestatiet noklusējuma grāmatu saraksta režīmu, kas tiks izmantots jauniem lietotājiem. Atsevišķi lietotāji var ignorēt noklusējuma iestatījumus. Noklusējums ir izmantot vāka režģi.

Minimālais izmērs, atbildēm izmantojot datu kompresiju (baitos).

Ceļš uz JSON failu, kurā ir šablons pasūtīto grāmatu saraksta režīmā. Vieglākais veids, kā izveidot šādu šablona failu, ir nokļūt sadaļā Uzstādījumi-> Koplietošana tīklā-> Grāmatu saraksta calibre šablons, izveidot šablonu un eksportēt to.

Palaist procesu fonā kā daemon (tikai Linux).

Ierobežot norādītos lietotāja definētos laukus. Ar komatu atdalīts saraksts ar lietotāja definētiem metadatu laukiem, kurus Satura serveris parādīs opciju/opds un/mobile skatos. Ja norādāt šo opciju, visi lauki, kas nav šajā sarakstā, netiks rādīti. Piemēram: my_rating,my_tags

Ligzdas rezervēšana, piemēram, ar systemd ligzdu aktivizēšanu. Pēc noklusējuma šī opcija ir iespējota.

Paroles autentifikācija, lai piekļūtu serverim. Parasti serveris ir neierobežots, ļaujot ikvienam tam piekļūt. Ar šo iespēju varat ierobežot piekļuvi iepriekš definētiem lietotājiem. Pēc noklusējuma šī opcija ir atspējota.

Atkāpties no automātiski noteiktās saskarnes. Ja kāda iemesla dēļ serveris nevar piesaistīt opciju listen_on norādītajai saskarnei, tas mēģinās atklāt saskarni, kas savieno ar ārpasauli un saistās ar to. Pēc noklusējuma šī opcija ir iespējota.

Atļaujiet vietnei, kas nav apstiprinājusi autentifikāciju, veikt izmaiņas. Parasti, ja neieslēdzat autentifikāciju, serveris darbojas tikai lasīšanas režīmā, lai neļautu anonīmiem lietotājiem veikt izmaiņas jūsu calibre bibliotēkās. Šī opcija ļauj ikvienam, kas pieslēdzas no tā paša datora, kad darbojas serveris, lai veiktu izmaiņas. Tas ir noderīgi, ja vēlaties palaist serveri bez autentifikācijas, bet joprojām izmantojiet calibre datu bāzi, lai veiktu izmaiņas savās calibre bibliotēkās. Ņemiet vērā, ka ieslēdzot šo opciju, ka jebkura programma, kas darbojas datorā, var veikt izmaiņas calibre bibliotēkās. Pēc noklusējuma šī opcija ir atspējota.

Žurnāla HTTP 404 (nav atrasts) pieprasījumus. Parasti serveris reģistrē visus HTTP pieprasījumus par resursiem, kas nav atrasti. Tas var radīt daudz žurnāla surogātpastu, ja jūsu serveris ir vērsts ar robotprogrammatūru. Izmantojiet šo opciju, lai to izslēgtu. Pēc noklusējuma šī opcija ir iespējota.

Reklamējiet OPDS plūsmas, izmantojot BonJour. Reklamējiet OPDS plūsmas, izmantojot BonJour pakalpojumu, lai uz OPDS balstītas lasīšanas lietotnes varētu automātiski noteikt serveri un izveidot savienojumu ar to. Pēc noklusējuma šī opcija ir iespējota.

Nulles kopiju failu pārsūtīšana, lai uzlabotu veiktspēju. Izmantojot nulles kopiju, kodola pārsūtīšanas laikā, nosūtot failus tīklā, palielinot veiktspēju. Tomēr tas var izraisīt bojātu failu pārsūtīšanu uz dažām bojātajām failu sistēmām. Ja jums ir bojāti failu pārsūtīšanas gadījumi, to izslēdziet. Pēc noklusējuma šī opcija ir iespējota.

parādīt šo palīdzības paziņojumu un iziet

Ignorēt lietotāja definētus metadatu laukus. Ar komatu atdalīts saraksts, ar lietotāja definētiem metadatu laukiem, kurus Satura serveris neredzēs/opds un/mobile skatos. Piemēram: my_rating,my_tags

Saskarnes, lai klausītos ienākošos savienojumus. The default is to listen on all available IPv6 and IPv4 interfaces. You can change this to, for example, "127.0.0.1" to only listen for IPv4 connections from the local machine, or to "0.0.0.0" to listen to all incoming IPv4 connections.

Ceļš pie servera žurnāla faila. Šajā žurnālā ir ietverta informācija par serveri un kļūdas, un nevis pieejami žurnāli. Pēc noklusējuma tas ir rakstīts stdout.

Pārvaldīt lietotāju datubāzi, kuriem atļauts izveidot savienojumu ar šo serveri. To var izmantot automatizētā režīmā, pievienojot --. Sīkāku informāciju skatiet calibre-server --manage-users -- help. Skatiet arī opciju --userdb.

Maks. izmērs vienā HTTP galvenē (KB).

Darba procesa maksimālais laiks. Maksimālā laika darba procesu ir atļauts rādīt (minūtēs). Iestatiet uz nulli bez ierobežojuma.

Maksimālais darba procesu skaits. Darba procesi tiek veikti pēc nepieciešamības un tiek izmantoti lielām darbiem, piemēram, grāmatas sagatavošanai apskatei, grāmatu pievienošanai, konvertēšanai utt. Parasti maks. šādu procesu skaits ir balstīts uz CPU kodolu skaitu. Jūs varat to kontrolēt, izmantojot šo iestatījumu.

Maks. žurnāla faila lielums (MB). Maksimālais žurnālu skaits, ko ģenerējis serveris. Ja žurnāls kļūst lielāks par šo izmēru, tas tiek automātiski pagriezts. Noregulējiet nulli, lai atspējotu žurnālu rotāciju.

Maksimālais grāmatu skaits OPDS plūsmā. Maksimālais grāmatu skaits, kuru serveris atgriezīs vienā OPDS ieguves plūsmā.

Maksimālais negrupēto vienību skaits OPDS plūsmā. Grupēt vienumus tādās kategorijās kā autors/birkas pēc pirmā burta, ja ir vairāk nekā šo vienumu skaits. Iestatīt nulli, lai atspējotu.

Maks. pieļaujamais lielums failus augšupielādējot serverī (MB).

Grāmatu skaits, kas jāparāda vienā lapā. Grāmatu skaits, kas jāparāda vienā pārlūka lapā.

Ierakstīt procesa PID norādītajā datnē

Portu pieslēgums ienākošajiem savienojumiem.

Ceļš uz JSON failu, kurā ir vietrāži URL funkcijai “Meklēt internetā”. Vienkāršākais veids, kā izveidot šādu failu, ir doties uz Iestatījumi-> Koplietošana tīklā-> Meklēt internetā calibre, izveidot vietrāžus URL un tos eksportēt.

Kopējais gaidīšanas laiks, "tīrai izslēgšanai" sekundēs.

SSL sertifikāta faila ceļš.

Ceļš uz SSL privātās atslēgas failu.

Laiks (sekundēs), pēc kura gaidīšanas savienojums tiek aizvērts.

Atļaut veikt neautentificētus savienojumus no noteiktām IP adresēm, lai veiktu izmaiņas. Parasti, ja neieslēdzat autentifikāciju, serveris darbojas tikai lasīšanas režīmā, lai neļautu anonīmiem lietotājiem veikt izmaiņas jūsu calibre bibliotēkās. Šī opcija ļauj veikt izmaiņas ikvienam, kurš pieslēdzas no norādītajām IP adresēm. Jābūt ar komatu atdalītam adreses vai tīkla specifikāciju sarakstam. Tas ir noderīgi, ja vēlaties palaist serveri bez autentifikācijas, bet joprojām izmantojat calibredb, lai veiktu izmaiņas savās calibre bibliotēkās. Ņemiet vērā: ieslēdzot šo opciju, ikviens, kurš izveido savienojumu no norādītajām IP adresēm, var veikt izmaiņas jūsu calibre bibliotēkās.

Prefikss, kas jāpievieno visiem vietrāžiem URL. Noderīgi, ja vēlaties palaist šo serveri aiz apgrieztā proxy serveri. Piemēram, izmantojiet/calibre kā URL prefiksu.

Ceļš uz lietotāja datu bāzi, kuru izmantot autentifikācijai. Datu bāze ir SQLite fails. Lai to izveidotu, izmantojiet --manage-users. Plašāku informāciju par lietotāju pārvaldīšanu varat lasīt: https://manual.calibre-ebook.com/server.html#managing-user-accounts-from-the-command-line-only

parādīt programmas versijas numuru un iziet

Darba procesu skaits, pieprasījumu apstrādei.

AUTHOR

Kovid Goyal

COPYRIGHT

Kovid Goyal

septembris 27, 2024 7.19.0